Leto s Tefalom

01.07.2021 - 30.09.2021

Darček za nákup produktov Tefal varenie - Leto s Tefalom

Začnite s výberom produktu:

i
Kód produktu/názov produktu nájdete na krabici od produktu

Vyplňte prosím údaje spojené s nákupom.

Vyplňte osobné informácie.

Pracujeme na Vašej požiadavke..

Ďakujeme za vyplnenie. Ďalšie informácie nájdete v e-maili.

Niečo sa nepodarilo. Skúste to prosím neskôr.

Čo musíte urobiť, ak ste splnili podmienky akcie Leto s Tefalom. aby ste dostali darček za nákup výrobkov Tefal z kategórie varenia?

  • Ako prvý prosím vyplňte registračný formulár na tejto stránke. Budete požiadaní o screen alebo fotku vašej účtenky (účteniek, max 3ks) potvrdzujúci nákup v celkovej hodnote minimálne 100 EUR , v termíne platnosti akcie (po 1.7.2021), informáciu o mieste nákupu (môže byť pre každú účtenku iné) a tiež informácie, kam Vám darček máme zaslať.
  • Pokiaľ ste kúpili iba jeden výrobok, alebo dva  v hodnote viac ako 100 EUR, zvoľte prosím variantu „Mám iba jednu alebo dve účtenky“ a v následujúcom kroku nahrajte túto účtenku viackrát.

 

  • Po odoslaní formuláru, Vám prijde e-mail, v ktorom skontrolujte Vami zadané údaje a potvrďte. Bez tohto potvrdenia, sa Vaša požiadavka za 24 hodín zmaže.
  • Tým je Vaša časť hotová. My si teraz všetko skontrolujeme a pripravíme na zaslanie.
  • Darčeky odosielame do 14 dní od obdržania Vašej požiadavky.

Počet darčekov je obmedzený a po ich vydaní bude promo ukončené.

Darček: 

POZOR: z dôvodu vydania všetkých darčekov určených pre túto akciu nie je tento darček k dispozícii – 300 ks Tefal nôž CHARACTER K1410274

300 ks balenie troch produktov Rio Mare (Rio Mare Insalatissime s šošovkou, Rio Mare Tuniakový steak v olivovom oleji, Rio Mare Tuniakový steak v olivovom oleji s citrónom a čiernym korením)